Všetky mamičky a oteckov chce, aby dieťa vnímané nielen ako rodičia

Všetky mamičky a oteckov chce, aby dieťa vnímané nielen ako rodičia, ale aj ako priatelia mohli podeliť sa o svoje skúsenosti a pocity a hovoriť otvorene o tom, čo sa deje za ním. “Som Rodič” bude hovoriť o tom, čo je iný a to, čo zbiehajú rodičovských práv a priateľstvo úlohy, a ako môžu byť úspešne kombinovať.
Materskej spoločnosti a iné: podobnosti a rozdiely

Úlohou každého rodiča v mnohých ohľadoch podobná. A priateľský, a vzťahu rodič-dieťa znamená, vzájomnej úcte a dôvere. Priatelia sú vždy pripravení počúvať, ponúknuť riešenia existujúcich problémov a poskytuje poradenstvo. Ale v rovnakom čase každý nie je zodpovedný za svoje zdravie a bezpečnosť, ako túto úlohu je a priori pripísané na mamičky a oteckov. Rodičia sa nikdy neponúkajte dieťaťu vydajte sa na riskantné dobrodružstvo alebo prvýkrát vyskúšať alkoholu na party, na rozdiel od priateľov, ktorí sú schopní ho, nie si uvedomil, potenciálne riziko. Tak ako sa možno kombinovať v procese vzdelávania obe úlohy, nie rúti v extrémnych a bez straty rodičovskej autority? Priznajme si to.
Rešpektujeme vaše dieťa: dať mu právo voliť a byť úprimný, s ním

Vzájomný rešpekt je prvé tlačidlo, aby sa priatelia s vaším dieťaťom. Rešpektovať znamená dať dieťa právo na svoj vlastný názor. Ako vás zaujíma stanovisko manžela, manželku alebo iných členov
rodina — stačí sa opýtať a názoru dieťaťa. Nie je tak dôležité, o čom je reč: o plánovanie dovolenky alebo výber pokrm, ktorý bude variť pre gala večera. Dať vaše dieťa možnosť hlas jeho pohľadu a vziať ju do úvahy.

Avšak, jeden len právo na svoj vlastný názor vzájomného rešpektu nie je obmedzený. Stále existujú
poctivosť je dôležitým atribútom úprimné priateľské vzťahy. Keď sa v blízkosti ľudí sa ukrýva niečo od nás, cítime sa nepríjemne, takže predtým, než aby niečo zo svojho dieťaťa, premýšľať o tom, ako by sa cítil, keby ste boli na jeho mieste?

Vzájomná úcta zahŕňa rešpektovanie záujmov a právo výberu inej osoby. Nebudete zastaviť na rozhovor s priateľom, ktorý miluje, rybolov, aj keď oni sami, byť v prírode, radšej si vybrať huby? Priateľstvo pre vaše dieťa, len čo mu právo na nezávislý výberu (samozrejme, v rámci dôvod). Ak chcete dať dieťa do Boxu, a on bol rád tanec, prejdite na pridelenie a umožniť mu vybrať skupinu, v ktorej on bude chodiť v naozaj šťastní a nie nútené.
Stráviť so svojím dieťaťom viac času

Nič prináša rodičia a deti ako zábava. Mama alebo otec vykonávať všetky večer pri počítači a opustí dieťa riešiť svoje Veci sám, nikdy nemôže byť skutočný priatelia, pretože priateľstvo je, okrem vzájomnej súvislosti, a to aj na čas, ktorý priateľmi stráviť spolu. Hovoríme nielen o hry, ale aj o iné typy rodiny voľný čas: spoločné prechádzky v Parku, výlety na pikniky, navštíviť zaujímavé výstavy a divadelné predstavenia, jazda na Bicykli, rollerblading alebo korčuľovanie, pozeranie dobrých filmov, varenie večere a mnoho ďalších. Toto všetko vám môže priniesť bližšie a aby váš vzťah viac harmonický a dôvery.
Článok podporovaný: bytového textilu a detské izby Banaby.sk