Který z nich to je — špatný přístup?

Někteří otcové se domnívají, že výchovou a rozvojem dětí by se měly zabývat výhradně maminky. To je pravda: otci je třeba si uvědomit, že to hraje velmi důležitou roli v životě dítěte. Špatný přístup tatínka k rozvíjení svého opojení může mít vliv na budoucnost dítěte.

Který z nich to je — špatný přístup? Uvádíme příklady nejvíce nebezpečných typů otců. Seznamte se s nimi, a pokud najdete známky u sebe, zkuste změnit situaci.
Táta-

Autoritativní otec — jeden z nejvíce nebezpečných typů. Děti obecně považují jako otců zlé. Rodič může být jak fyzické, tak psychické “tyranem”. Ale v obou případech to má negativní morální dopad na dítě.

Známky “” otce:

omezuje komunikaci s dítětem pevnými pravidly a ;
stává zbytečně náročné, snaží se podmanit jeho;
stanovuje pravidla, kde se slovo rodič v rodině — zákon, a pokud došlo k neposlušnosti, pak se můžete dostat “” nebo morální ponížení;
neustále sleduje ;
nepřátelsky se podívá na svět kolem sebe;
oblíbená fráze: “noe”, “Znát své místo”, “Tebe se nikdo neptal”.

Jak nebezpečné je takový typ? V rodině, kde je “”, dítě může růst ucpané a , hodně lhát. Často děti s takovou výchovou projevují agresi vůči slabým. V druhém případě se z nich může vyrůst, “ideální” podřízení: jsou , výkonný, věrní, ale není schopen projevit pružnost v myšlení a kreativní přístup.

Pokud jste našli u sebe příznaky papeže-na tatooine a chcete změnit situaci, budete muset “” sami. A začít je třeba následující:

Začněte pracovat nad kontrolou svých emocí. Vezměte sílu vůle, aby se velet svým dítětem.
Častěji hrajte s dětmi hry, kde není třeba ukazovat svou důvěryhodnost (loto, domino, “Monopoly”, atd.).
Pokud je dítě malé, přijít s zábavy, kde by mohl nějaký čas vést otcem.
Pokud jste teenager, pak buďte ujištěni, že se vyznají v mobilních telefonech je lepší, než vy. Takže požádejte ho, aby vám přizpůsobit svůj smartphone programu nebo aplikace.

Táta-pecivál

Dalším nebezpečným typem jsou považovány za papeže-. V životě dítěte berou minimální účasti. “Sucho” ve vztahu má vliv na dítě.

Známky toho, že papež — “průšvih”, jsou následující:
na osobní pohodlí;
není komunikuje s dítětem, více dávají přednost trávit čas v oddělené místnosti, sedí před televizí nebo u počítače;
umožňuje dítěti vše, plní jeho rozmary, jen by se odmlčel, nebo šel do jiné místnosti;
nereaguje na křik dítěte;
nehraje a není chůzi s dítětem, raději prostě patří mu karikatury.

Pro tento papež je důležité udělat vše, aby se dítě není ho od zajímavých věcí. Nebezpečí výchovy spočívá v tom, že dítě roste bez řádné disciplíny: on neví, že je to pravidla, podmínky. Ovládání těchto nemožné. S věkem se dítě začne myslet, že otci není potřeba, ho rádi. Přizpůsobit životní styl mu těžké, protože on není schopen zlepšovat a poslouchat. Ještě je třeba poznamenat, že takové dítě není rozvinutá empatie, tak to pochopí, proč lidé se zlobí na něj a nemilovaný.

Více: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou dětská tabule oboustranná a velmi dobrá kvalita viz odkaz a levná dětské polštářky