Historyczny przełom, hokej półfinały Sparty Ligi Mistrzów!

Hokeiści Sparty jako pierwszy zespół w historii Czech zagra w półfinale Ligi Mistrzów! Po remis 1: 1 z Berna w otworze ćwierćfinale play-off Locals pokonał swojego przeciwnika w odwecie na arenie O2 4: 1 wynik na triumf udział Juraj Mikus Miroslav Forman Lukas Pech i Petr Kumstát. Vítkovice widzenia do konkurencji. Po klęsce Home 2: 5 do Fryburga, którego jersey dress i czeskich legionistów Roman ČERVENKA i Michał BIRNER nie udało nawet w drugim sił pomiarowych na lodzie zespół szwajcarskiego (2: 3).

Sparta, jak w pojedynku z Liberca Ekstraliga niedzielę znów przyszedł PowerPlay, strzelił dwa gole w nich. Jeden Fluke i dwie asysty w ramach procedury czeskiego Wicemistrz podpisanej powracającej zgłaszania Pech, nawet gdy ich własna słabość przypieczętował zwycięstwo w ostatniej trzeciej Kumstát.
Berno, obecnie drugi zespół szwajcarskiej ligi, natomiast w drugim okresie okazał się szybko zadowolić się 1: 1, ale potem pchnął jedynym domem. W styczniu półfinał Miejscowi konkurować ze szwedzkim Växjö, druga para składa się z szwajcarskim Fryburgu i Frölunda, innego przedstawiciela szwedzkiej Elitserien.

Ostravans mieliśmy w powtórce w Szwajcarii przejść bez trenera Jakuba Piotra, który przyleciał dziś junior reprezentacji za granicą. Zespół Pavel Trnka kierowana przez Władimira Vůjtek starszych.

Chociaż ostatni zespół ligi szwajcarskiej zostawili nieprzytomnego třígólového solidnej ołowiu z pierwszego meczu odpocząć Roman Červenka, udało mu się pokonać przeciwnika czeskie dwukrotnie. Gdy Vitkovice tracąc 25 minutach 1: 3, posuwają się na zasadzie jasne.

Jednak goście mieli też trochę pecha, bo znów spalone kilka dobrych okazji, dwa razy zapukał jeden pręt i kiedy zwycięskiego gola Mauldinově boisko pchnął krążek w jego samobójczą obrońca Emisji. Pomoc dla pierwszych klubów krajowych zdobył gola i Birner.

Najlepsze kursy znajdziesz w firmie Bet at home – liderze zakładów bukmacherskich w Polsce