Často naše dieťa-starostlivosť problémy pramenia z tog

Často naše dieťa-starostlivosť problémy vyplývajú zo skutočnosti, že nerozumieme v prvom rade sám seba. Prvoradým cieľom každého človeka je pochopenie seba, potom sme sa ľahko pochopiť iných, a najmä pochopiť a vysvetliť, čo vaše dieťa.

Musím povedať, že je to pretrvávajúci a nekonečný proces. To je nemožné pochopiť a všetky naraz. Je to obohacujúce prácu, to vedie k pokoj. Kde je pokoj, tam je spokojnosť a šťastie. Je to všetko čo hľadať?

Vzdelanie rodičov je najdôležitejšou časťou pri výchove detí. Koľko je tak dôležité vo výchove detí učiť sa priznať chyby rodičov? Pretože situácia sa môže odstrániť iba vtedy, keď si uvedomíte, že ste sa mýlili. Nemožné opraviť to, čo tam nie je, že si neuvedomujú.

Nestačí len byť vzdelaný, dobre vychovaný, bez (dievčenské detské izby) zlozvykov, a tak ďalej. Chcem byť šťastný. A je to naozaj jednoduché, a úplne závislé na nás a počasie v dome sme stavať. Často som analyzovať chyby svojich rodičov, ktorí zabrániť mi byť šťastný, a snažte sa opakovať s vaším dieťaťom. Ako to robím, a napíšte o tom v článkoch na našej webovej stránke “Solárne Ruky” sun-hands.ru. Výsledok je pozitívny, život sa stáva jednoduchšie a príjemnejšie.

Takže, čo je prvá vec, ktorú deti? Čo musíte urobiť, ak sa chcete vyhnúť problémom s deťmi a deti rastú šťastný, pokoj a istotu? Deti potrebujú, aby ich rodičia ‘ pozornosť a ich účasti vo svojom živote. Zanedbávanie detí vedie k vylúčeniu. A odcudzenia rôznych deti zažívajú rôzne.

Niekto hľadá spoločnosť, niekto utečie, niekto zatvorí sám. Pamätám si ako tínedžer, čaká na svojich rodičov, pozornosť a myslenie horko, že sa tu zastavia, aby nám o sebe, možno získať viac pozornosti. A zastavil som sa, ale moji rodičia sa nadýchol a s úľavou, pretože prestali otravovat. Vzťah len stupňovala, som cítil, že som jednoducho nechcú pochopiť. Potom mojím cieľom sa stal naučiť a dostať preč od svojich rodičov.

Snažil som sa tak tvrdo a študoval, bez problémov išiel do školy a štúdium ukončil a odišiel z domu. Nenávisť k rodičom jedol na mňa vo vnútri každého nášho stretnutia alebo telefonické rozhovory skončil s vzájomného obviňovania a nový trestný čin. Všetky moje pokusy Vyjadriť svoje krivdy, rovnako skončil nové poplatky a opäť rovnaký priestupok. Tak mnoho rokov som sa snažil pochopiť, prečo je nemožné vysvetliť, rodičia svojich detí, skúsenosti, prečo to chcete vedieť, čo sa urazil ja? Správať tak, ako keby ste boli správne.

Potom som nechápal som, čo chcem, snažím sa rodičia Vyjadriť svoj smútok, naliať na ne všetkých poplatkov. Nerozumel som, prečo aj, keď som sa vyjadril k nim všetky sťažnosti, som nedostal žiadnu lepšiu. Realizácia prišiel náhle. Nakoniec som si uvedomil, čo bolo na nich čakal priznať chyby, čaká na to, čo oni prosili o odpustenie a budem odpusť im. Že bude, aby bolo mi jasné, že si naozaj miloval mňa, len nevedel, ako to Vyjadriť. Ale to nebolo, oni tvrdohlavo odmietal priznať svoje chyby a naďalej správať, čo boli správne.

Prečo nebol som schopný odpustiť im a rovnako? Len stáva matkou, pochopil som to a mohli by ľahko odpustiť jeho rodičia. Navorotov sám chýb a strach, uvedomil som si, ako dobre, že moji rodičia vydesený na smrť, a tento strach núti ich ležať na deti, rovnako ako deti ležia na ich rodičia, keď sa boja trestu. Tu sú všetky dôvody.